Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/miestomozaika.lt/seskus.eu/classes/db.php on line 7
Fotografijų paroda Kauno fotografijos galerijoje

2013 rugpjūčio 7 d.- rugsėjo 2 d. fotografijos galerijoje (Vilniaus g. 2, Kaunas) veikė Algirdo Šeškaus fotografijos paroda.
Parodoje buvo eksponuojami Algirdo Šeškaus 1975–1983 metų darbai. Be vintažinių, paties autoriaus spausdintų sidabro atspaudų, dalis fotografijų parodiniu formatu buvo rodomos pirmą kartą, kadangi daugelis darbų iki šiol tegyvavo kontrolinių atspaudų pavidalu ar tik nugulė knygose.

Iš parodos anotacijos:

 Fotomenininko kūryboje į akis pirmiausia krenta jausmingas turinys, bet ne forma. Darbams būdingas bendražmogiškasis aspektas. Tai tarsi ilgesinga foto novelė, kurioje paprastai, švelniai ir aiškiai pateikiamas mūsų pačių individualus pasaulis. Šiandienos abejingumo ir susvetimėjimo kontekste, kai žmogui menkai bereikia žmonių, kai žmogus sukūrė aibes savo paties pakaitalų,  darančių įtaką ne tik jo mąstymui bet ir genetikai,  A. Šeškaus darbai yra jaukūs, šilti, paprasti, bylojantys apie atvirą žmogų, kurio pagrindinė savybė yra būti, o ne turėti.

Malvina Jelinskaitė

Parodos rėmėjai: Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius, LR kultūros ministerija.

Straipsniai internete :

http://www.7md.lt/daile/2013-09-02/Padidinimas